Buldočci vs Hradec Králové

Mladší žáci slibné vedení neudrželi

Buldoci Neratovice – Hradec Králové  9:10 (4:3, 4:2, 1:5)
Branky: 12., 25., 29. a 33. Quick, 6. Janouch (Hruzík), 8. Voljanskij, 14. Matějovský (Janouch), 36. Hruzík, 60. Farkaš (Pohořelý) – 16., 20., 34. a 56. Palán, 3. 53. a 57.  Jón, 37. Samek, 46. Voděracký, 51. Samek (Ulrich).
Rozhodčí: Bergman a Gregor. Vyloučení: 4:1, využití 0:2, v oslabení: 1:0. Diváci: 50.

Neratovice 17. 11. 2016 – Ve čtvrtečním dopoledni přivítali Buldočci na svém ledě atraktivního soupeře. V sestavě domácích se objevila i nová posila, Adam Quick se Zbraslavy. Projevilo se to i na skóre první třetiny, kterou překvapivě vyhráli. Ve druhém dějství svého soupeře přehrávali a zásluhou střelecké mušky Quicka a dobrého výkonu brankáře Kozlíka vedli již 7:3. Ale soupeř se jen tak nevzdal. V závěrečné třetině zredukoval sestavu na dvě pětky a mohutně dotahoval náskok Buldočků. V dramatickém závěru utkání dokázal  vyrovnat a strhnout vedení na svoji stranu.

Buldoci vs HC Čáslav

Neskutečný obrat v podání Buldoků a skvělí diváci

Buldoci Neratovice – HC Čáslav 6:4(0:2, 1:1, 5:1)
Branky a nahrávky: 35. Mareček (Mrázek), 43. Pokora (Horevaj), 46. Pek (Pokora), 47. Rak (Macek, Veselý, Šimek,), 54. Vočadlo (Prejza, Rak), 59. Horevaj – 8. Kraučuk (Šudoma, Pánek), 16. Pánek (Pomichálek), 29. Šudoma (Němec, Kraučuk), 58. Kraučuk (Šlejtr, Pomichálek).
Rozhodčí: Švejda, Cicvárek, Vilímec. Vyloučení: 5:6. Využití: 1:1. Diváci: 450.

Buldoci vs Příbram

Buldoci kousli Příbram osmkrát a chystají se na Čáslav

Buldoci Neratovice – Spartak Příbram  8:0 (2:0, 1:0, 5:0)

Branky a nahrávky: 4. Macek (Litomyský, Štukheil), 20. Mrázek, 40. Horevaj (Macek, Štukheil), 41. Pek (Mrázek, Pokora),
45. Rak (Šimek, Veselý), 47. Pokora (Mareček) 52. Veselý (Štukheil, Macek), 55. Pokora (Macek, Štukheil).

Rozhodčí: Švejda, Soukup ml., Hošek. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:0. Diváci: 360.

V regionálním derby Buldoci obstáli

Kralupy n/Vltavou - Buldoci Neratovice  1:3  (0:1,0:0,1:2)

V regionálním derby potvrdili Buldoci svoji formu a vyplenili Kralupy n/Vltavou. Souboj s rivalem, který má ve svých řadách několik bývalých spoluhráčů, byl dlouho vyrovnaný. O svém vítězství Buldoci rozhodli až v závěru utkání. Hráči a realizační tým děkuje všem fanouškům za jejich skvělou podporu.