Čáslav vs Buldoci

Buldoci v přímé bitvě o první místo podlehli Čáslavi, která pálila jen v přesilovkách
Čáslav - Neratovice 2:1(0:0, 1:1, 1:0)

Branky a asistence: 33. Němec (Kůrka), 51. Pipek (Kůrka) - 38. Mareček (Veselý, Pokora). Vyloučení: 5:6, navíc Kraučuk (Č) 10 minut OT. Využití: 2:0.  Střely na branku 10:9, 10:8 a 6:5. Diváci: 1 014.

Za odstoupení "mastná" pokuta

Kladenský Routa už si v letošní sezoně nezahraje
Neratovičtí hokejisté prohráli zápas s kladenskou Hvězdou kontumačně. Za odstoupení zaplatí pokutu.

Vysloužil si nejvyšší trest v aktuální krajské hokejové sezoně. Antonín Routa, hráč kladenské Hvězdy, má za faul v nedohraném utkání 21. kola krajské soutěže s Neratovicemi zastavenou činnosti na osm utkání. Hosté, kteří po zákroku odmítli pokračovat ve hře, zaplatí desetitisícovou pokutu.

Buldoci vs Kralupy

Buldoci zapomenuli na kontumaci a Kralupům dali desítku
Buldoci Neratovice – Kralupy n/Vl.  10:3
(5:0,1:0,4:3)

Branky a nahrávky: 1. Macek (Litomyský, Veselý), 4. Pokora ( Pek, Mareček), 12. Prejza (Pšánský), 13.Štukheil (Litomyský), 19. Pek (Mareček), 33. Horevaj (Mareček, Pek), 43. Rak (Horevaj), 43. Horevaj (Pokora, Mareček), 50. Horevaj (Pokora), 55. Litomyský (Veselý).
Rozhodčí: Doubek, Vilímec, Bergman. Vyloučení 9:14 navíc Koblischke 10 min. a do konce utkání, Kulhavý a Horák 5. min. a do konce utkání. Využití 3:1. Počet střel na branku 50:24. Diváci: 510.

Utkání s Hvězdou bude mít dohru u zeleného stolu.

Martin Chabada o nedohraném utkání: Šlo o zdraví
Kladno – Nehrajeme žádný brutální hokej, hájí se hráči kladenské Hvězdy.

Hvězda Kladno - Buldoci Neratovice  2:1 (1:1, nedohráno)

Hokejisté Neratovic nedohráli utkání na ledě kladenské Hvězdy. Jejich trenér Martin Chabada se rozhodl neposlat mužstvo do závěrečné třetiny z obavy o zdraví hráčů. Teď za to hostům bojujícím v krajské soutěži o postup reálně hrozí kontumace a ztráta vedoucí příčky.