Nabídka volných lístků na mistrovství světa juniorů

2020 mistrovstvi junioruČeský svaz ledního hokeje nabízí členům HC Buldoci Neratovice do 18 let + dospělý doprovod 50 volných vstupenek na Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji juniorů 2020, které se uskuteční v Ostravě a Třinci od 26.12.2019 do 5.1.2020.
Pokud chcete nabídku využít, zašlete závaznou objednávku na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Uveďte jméno kontaktní osoby + kontakt (telefon, e-mail), vybrané utkání (např. Německo – USA 27.12.2019), počet vstupenek. Vstupenky budou k dispozici v místě konání. V případě nevyzvednutí objednaných vstupenek vám může být účtován administrativní poplatek 100 Kč.
Vaše objednávky budeme přijímat do 1.11.2019, poté už nebude možnost této nabídky využít! V případě jakýkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Další...

Světový víkend dívčího hokeje 2019

O víkendu 5. a 6. října 2019 pořádala Mezinárodní hokejová federace (IIHF) celkem ve 40ti zemích světový víkend dívčího hokeje (WGIHW). V ČR se tato akce konala pod záštitou hokejového svazu na zimním stadionu v Příbrami a naše holky byly přitom! V sobotu nastoupila děvčata v kategorii 6-12let, v neděli pak 12-16 let. TýmHC BULDOCI Neratovice v sobotu velmi dobře reprezentovaly Barča Rosyvková, Natka Vasylynyuk, Kačka Čížková, Lída Plocková a Verča Filipi, v neděli se za starší dívky akce zúčastnily Linda Jirotková a Linda Vocetková.

IIHF

Další...

Informace k realizaci předmětu crowdfundingové sbírky a výplatě odměn

S prvním dnem prázdnin roku 2019 byla na portále Startovac.cz úspěšně ukončena crowdfundigová sbírka na šatny pro ročníky 2011 a mladší. Vybralo se 560131 Kč, čímž se sbírka stala nejúspěšnějším crowdfundingovým projektem v historii českých kolektivních sportů a byla zařazena do Síně slávy Startovac.cz (https://www.startovac.cz/projekty/finished/hall-of-fame/). 
 
Další...