Buldočci vs Benátky

Soupeř byl nad síly žáků

Buldoci Neratovice – Benátky nad Jizerou 3:9

Třetiny: 1:1, 1:3, 1:5.

Branky a nahrávky: 7. Klar (Farkaš), 39. Beran, 43. Dvořák (Beran) – 15., 40., 42. a 55.  Hofman, 31. a 41.  Goc, 29. a 59. Douša, 41. Salač).
Rozhodčí: Kedra a Soukup. Vyloučení: 1:2, Využití: 0:1. Diváci: 50.

Neratovice 4. 9. 2016 – Mladší žáci Buldočků ve své premiéře v lize mladších žáků skupiny „D13“ podali srdnatý výkon proti soupeři, který je převyšoval věkově i početně. V 7. minutě se dokonce Klarem ujali vedení, ale soupeř dokázal v 15. minutě vyrovnat Hofmanem. Ve druhé třetině Benátky získali dvoubrankový náskok, ale Buldočci utkání zdramatizovali a snížili na rozdíl jediné branky. Škoda, že osm vteřin před koncem třetiny opět inkasovali. V úvodu závěrečné třetiny dokázali Benátky potrestat chyby v obraně Buldočků a získali rozhodující náskok. V  utkání se čtyřmi brankami blýskl benátecký Šimon Hofman.