Buldočci vs Nymburk

Zápas plný tvrdých střetů
Buldoci Neratovice – TJ Nymburk 2:7
Třetiny: 0:3, 1:3, 1:0
Branky 26. Dvořák (Prosecký), 44. Janouch (Farkaš) – 1. Varha (Toman), 9. Toman, 14. Lísek (Kopsa), 24. Vaníček, 28. Marcinek (Zvěřina), 40. Janoš, 54. Vaníček (Lísek).
Rozhodčí: Bergman a Gregor. Vyloučení: 3:8 navíc Vinklář 5. minut a do konce utkání. Využití: 1:1, v oslabení 0:1. Diváci: 50.

Neratovice 16. 10. 2016 – Liga mladších žáků skupiny „D13“ pokračovala v neděli dopoledne už 10. kolem. Buldočci na svém ledě přivítali mužstvo Nymburka, které se po celý zápas prezentovalo velmi tvrdou hrou. Paradoxně ale faulovali domácí už v 18 vteřině zápasu. Soupeř využil bleskově nabídnutou přesilovku a po 17 vteřinách svítil na světelné tabuli stav 0:1. Hosté trpělivě čekali na každou chybu Buldočků a z rychlých protiútoků dokázali skórovat. Za stavu 0:4 vykřesal naději na obrat v utkání Adam Dvořák, ale soupeř zvýšil až na hrozivých 1:7. V poslední třetině za rozhodnutého stavu hosté hráli až příliš tvrdě a po zásluze byli vylučování. Škoda, že z pěti přesilovek dokázali Buldočci využít pouze jedinou.

Sestava Buldočků: Kozlík – Matějovský, Horák, Klar, Voljanskij, Kremlík, M. Chabada, Hruzík, Pohořelý, Doležal, Dvořák, Prosecký, Janouch, Farkaš, Zavoral.