Buldočci vs Hradec Králové

Mladší žáci slibné vedení neudrželi

Buldoci Neratovice – Hradec Králové  9:10  (4:3, 4:2, 1:5)
Branky: 12., 25., 29. a 33. Quick, 6. Janouch (Hruzík), 8. Voljanskij, 14. Matějovský (Janouch), 36. Hruzík, 60. Farkaš (Pohořelý) – 16., 20., 34. a 56. Palán, 3. 53. a 57.  Jón, 37. Samek, 46. Voděracký, 51. Samek (Ulrich).
Rozhodčí: Bergman a Gregor. Vyloučení: 4:1, využití 0:2, v oslabení: 1:0. Diváci: 50.

Neratovice 17. 11. 2016 – Ve čtvrtečním dopoledni přivítali Buldočci na svém ledě atraktivního soupeře. V sestavě domácích se objevila i nová posila, Adam Quick se Zbraslavy. Projevilo se to i na skóre první třetiny, kterou překvapivě vyhráli. Ve druhém dějství svého soupeře přehrávali a zásluhou střelecké mušky Quicka a dobrého výkonu brankáře Kozlíka vedli již 7:3. Ale soupeř se jen tak nevzdal. V závěrečné třetině zredukoval sestavu na dvě pětky a mohutně dotahoval náskok Buldočků. V dramatickém závěru utkání dokázal  vyrovnat a strhnout vedení na svoji stranu.