Informace k realizaci předmětu crowdfundingové sbírky a výplatě odměn

S prvním dnem prázdnin roku 2019 byla na portále Startovac.cz úspěšně ukončena crowdfundigová sbírka na šatny pro ročníky 2011 a mladší. Vybralo se 560131 Kč, čímž se sbírka stala nejúspěšnějším crowdfundingovým projektem v historii českých kolektivních sportů a byla zařazena do Síně slávy Startovac.cz (https://www.startovac.cz/projekty/finished/hall-of-fame/). 
 
Na začátku školního roku byly na schůzi ročníků 2011 a mladších dojednány hrubé obrysy realizace předmětu sbírky (počet a umístění šaten, role nájemce zimního stadionu ve sbírce a při realizaci předmětu sbírky, otázka zhotovitele, koordinace s majitelem tj. Městem Neratovice a jiné). Z následného jednání s úředníky a zástupci města Neratovice vyplynulo, že pro povolení stavby je potřeba souhlas města jako vlastníka, vypracovaná projektová dokumentace a stanoviska dotčených orgánů (požárníci, hygiena, životní prostředí příp. další). Ke dni 23. 9. 2019 jsou nakresleny okótované půdorysy s použitými materiály a toto spolu s žádostí o vyjádření se podalo na správu majetku města, který podá žádost Radě města koncem září (Rozpis zasedání Rady města: http://www.neratovice.cz/assets/File.ashx?id_org=10356&id_dokumenty=417859). V případě vydání kladného rozhodnutí bude realizován projekt, který bude splňovat veškeré náležitosti a po jeho vytvoření bude zažádáno o stanoviska dotčených orgánů.
 
Odměny přispěvovatelům sbírky budou v souladu s podmínkami Startovac.cz (https://www.startovac.cz/podminky/) realizovány od okamžiku, kdy se začne s realizací předmětu sbírky (tj. až se začne stavět, tzn. budou spotřebovávány prostředky ze sbírky na náklady spojené s realizací předmětu sbírky) nebo budou vraceny v případě, že předmět sbírky nebude z jakéhokoliv důvodu realizován (např. z důvodu zamítavého stanoviska dotčených orgánů, Rady města apod). Pro termín realizace předmětu sbírky není v podmínkách ani v projektu na Startovac.cz stanovena žádná lhůta, nicméně jednotlivé kroky vedoucí k realizaci budou prováděny v nejkratších možných termínech (během prázdnin rada města nezasedala, schůze proběhla na začátku září, následně hned byla připravena a předána žádost odboru, který ji předá radě, po rozhodnutí rady budou opět následovat další kroky tak rychle jak to jen půjde).
 
V případě jakýchkoliv otázek ke sbírce je možné se obrátit na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..