V Neratovicích opět proběhl Týden hokeje

by Vladimír Beň

Děti dováděly na zimáku, v Neratovicích opět proběhl Týden hokeje

Spoustu zábavy a her si mohly užít děti ve čtvrtek 24.ledna na neratovickém zimním stadionu, kde opět proběhl Týden hokeje.

Úvod nejprve patřil registraci nově příchozích dětí, převléknutí v šatně do reprezantačního dresu s novým logem a svou jmenovkou a pak hurá na led, kde na děti čekali neratovičtí trenéři mládeže a naši starší buldočci.Rodiče získali podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj.

Pro děti byly na ledě připraveny různé hry, pomůcky a také ruce našich trenérů a zkušenějších. Na jedné třetině kluziště probíhal také na ukázku modelový zápas neratovické přípravky. Děti se dobře pobavily, vyzkoušely si i drobné bruslařské dovednosti a na závěr jsme se společně vyfotili.

Fotogalerii z akce si můžete prohlédnout zde.