Sbírka na šatny pro děti

by Vladimír Beň

HC Buldoci Neratovice odstartovali sbírku na dvě šatny pro děti ročníku 2011 a mladší. Sbírku najdete na https://www.startovac.cz/projekty/satny-pro-hokejove-buldocky/. Předem ďekujeme za jakýkoliv příspěvek čí za oslovení lidí a firem ve vašem okolí.

 

Jak přispět?
1) Kliknete na odkaz https://www.startovac.cz/projekty/satny-pro-hokejove-buldocky/.
2) Můžete si vybrat, zda chcete přispět bez nároku na odměnu nebo za příspěvek chcete odměnu. Preferujeme příspěvek bez nároku na odměnu (vpravo nahoře) nebo jako kombinaci obojího, kdy například rodiče můžou přispět bez nároku na odměnu a jejich okolí (širší rodina, přátelé, zaměstnavatelé atd.) si vyberou odměnu (pod Odměny).
3) Prosím, zkuste každý hledat AKTIVNĚ přispěvovatele ve svém okolí. Abychom peníze na kabiny vybrali, musíme v průměru sehnat asi 10.000 Kč na hráče (dítě).
4) Přispět se dá i anonymně.
5) Pokud potřebujete fakturu nebo ceník inzerce apod. (pro firmy), není to problém, stačí napsat nebo zavolat, ale obecně by mělo platit potvrzení z banky při realizované platbě.
6) Přispět lze bankovním převodem, platební kartou nebo přes PayPal. Pokud potřebuje kdokoliv pomoci s bankovní platbou (nemá například zřízené internetové bankovnictví), může peníze složit v hotovosti a my je vložíme do kampaně za něj.
7) Sbírka probíhá do konce školního roku, přesný termín vidíte na profilu. Pokud peníze nevybereme, vrátí se příspěvky přispěvovatelům. Kolik máme vybráno vidíte na stránkách kampaně, ale aktivní je třeba být od začátku a je třeba jít příkladem.
8) Odměny lze v průběhu kampaně přidávat. Proto pokud máte návrh na odměnu, navrhněte. Odměny lze odebírat pouze do doby, než danou odměnu někdo zakoupí. Pokud si myslíte, že je u některé odměny něco špatně, dejte neprodleně vědět. Ve většině případů platí odměny pro jednu osobu.
9) Přispět je možné i prostřednictvím dárcovské sms. Každá částka se počítá a pomáhá.
10) Příští víkend probíhá v Neratovicích turnaj ročníku 2011 a mladší. Chtěli bychom oslovit všechny, kteří na tento turnaj přijedou hrát nebo se na něj přijdou podívat. Bude potřeba připravit letáky a další, které chceme na akci rozdávat. Prosím každého, kdo může pomoci tisknout na A4, vystříhat ústřižky s odkazem na kampaň atd., ať se ozve na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo číslo 774077927.

Pokud má kdokoliv otázky nebo potřebuje něco upřesnit, nějaká informace vám chybí atd., prosím, napište na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte na číslo 774077927.
Děkujeme!