Sezóna 2016/2017

Rozpis mistrovských utkání, která se budou konat na našem zimním stadionu. Těšíme se, že v hojném počtu budete chodit povzbuzovat nejen naše dospěláky, ale i mladé buldočky, kteří si letos zahrají svou první mistrovskou soutěž proti atraktivním soupeřům.                

Úvodní slovo k nadcházející sezóně 2016 - 2017

V nejnižší krajské soutěži mužů (KSM) došlo ke změně počtu účastníků, počet byl navýšen na 13 týmů (původně 11 týmů). Podstatnou změnou v krajské soutěži je rozdělení soutěžních utkání na základní část a play-off. Základní část tvoří 26 kol, z toho dvě kola v průběhu soutěže má každé mužstvo volno.

  • ● Do play-off budou postupovat nejlepší čtyři týmy. První kolo play-off se bude hrát na dvě vzájemná utkání (AxD a BxC), přičemž postoupí tým, který dosáhl v obou utkáních lepšího skóre.
  • ● Ve finálové části play-off se bude hrát na dvě vítězná utkání.

V mládežnické kategorii uvidí příznivci novou soutěž: „Liga mladších žáků“ (LMŽD) sk. D ročník 2005-2006. Mužstva mladších žáků odehrají během sezóny úctyhodných 33 zápasů, takže se můžete na co těšit

Nová soutěž přichází do Neratovic i u ročníku 2007, kde se můžete přijít podívat na „ Krajskou ligu přípravek“. Soutěž má dvě části.

  • ● První část bude sehrána do konce roku 2016 formou turnajů minihokeje ČSHL na malém hřišti.
  • ● Od ledna 2017 proběhne druhá část soutěže, kdy utkání budou hrána již na celé hřiště dvojkolovým systémem.

Zbývající mužstva přípravek ročníků 2008, 2009 a 2010 budou hrát samostatnou soutěž v minihokeji formou turnajů ČSHL.

Na našem zimním stadionu můžete shlédnout utkání Pražského přeboru, kdy domácí hřiště využívá HC Bohemians Praha. Hracími dny jsou losem určené neděle vždy od 16:30 hodin (vstupné je 30 Kč).

Poslední mužstvo, které hraje svá domácí mistrovská utkání sledge hokejové ligy na našem zimním stadionu je HC Sparta Praha sledge hokej.

Kompletní rozpisy utkání pro soutěžní ročník 2016/2017 najdete na našich stránkách v jednotlivých kategoriích. Případné změny v termínech a časech budou včas zveřejněny  v sekci KALENDÁŘ.