Průběh sezóny 2019/20

2019/20

Díky svým výkonům v letošní sezóně postoupili dospělí Buldoci do nadstavbové části krajské soutěže mužů (KSM) z prvního místa severní skupiny. V této části změří síly s prvními třemi týmy ze skupiny JIH, kterými jsou TJ Tatran Sedlčany, HC Cvočkaři Hořovice a HC Spartak Žebrák a s druhým a třetím týmem ze skupiny SEVER, což jsou HT Mníšek pod Brdy a HC Benátky nad Jizerou "B". Pojďme proto podpořit Átým Buldoků a utvořit jim na našem zimním stadionu patřičnou atmosféru na kterou jsme v Neratovicích zvyklí z minulých sezón.

"Daří se ale i dětem. Mladší a starší žáci společnými silami si také vybojovali postup do nadstavbové části své ligy ve středočeském kraji a tak budeme moci v Neratovicích přivítat týmy z Příbrami, Černošic, Benešova, Kolína, Žebráku, Rytířů z Kladna, ale také Slavie, Sparty, nebo Hvězdy Praha".

Aktivně pracujeme i uvnitř klubu a postupně zavádíme informační systém. Počet hráčů i členů roste a bylo třeba zjednodušit řízení klubu, tak, aby se trenéři mohli soustředit na trénování a neztráceli čas narůstající administrativou.

"Chtěl bych tímto pozvat děti i rodiče všech věkových kategorií, aby se k nám přišli podívat a vyzkoušeli si hokej na vlastní kůži, máme připraveno veškeré vybavení, ideální proto je třeba školička bruslení, která probíhá každý víkendový den ráno na Neratovickém zimním stadionu 7:45 - 8:45".